Najlepšie (motivačné)miesta na písanie seminárnej práce

Seminárne práce – malí záškodníci každého študentského života. Úprimne, žiaden študent nie je taký, že by sa na seminárnu prácu tešil. Pre študenta to znamená len jedno – povinná jazda, ktorú či chce, alebo nie musí absolvovať.

Pri slove seminárna práca si každý predstaví nudne strávené hodiny svojho života písaním niečoho, čomu vlastne až tak nerozumie a snaží sa to mať čím skôr z krku. Skúste sa však na seminárnu prácu pozrieť z iného uhla a nemyslite na všetky tie predsudky, ktoré máte o seminárnej práci zakotvené vo svojej hlave.

S témou seminárnej práce už nič nespravíte (je taká, aká je), a to, že ste sa vôbec k nej dokopali si zaslúži nejaký špeciálny „achievement“. Zato veľké zmeny môžete urobiť s prostredím, kde túto seminárnu prácu budete písať. Uvidíte, že správny výber miesta sa odrazí aj na kvalite vašej seminárnej práce.

Niektorí študenti sa potrebujú pri písaní seminárnej práci maximálne sústrediť, a preto je úplne ticho u nich na prvom mieste. Iným študentom zas naopak vyhovuje „hluk“ v rôznych podobách.

Pre milovníkov ticha tu máme KNIŽNICU, resp. ŠTUDOVŇU

Skvelé miesto pre introvertných, do štúdia zahĺbených a po vedomostiach bažiacich študentov. Miesto, kde máte po ruke všetko, čo potrebujete – odbornú literatúru aj internet. Ticho je tu prvým pravidlom, ktoré sa musí  bezprostredne dodržiavať. Celková atmosféra iba umocňuje sústredenie, a tak pri písaní seminárnej práce vydáte zo seba maximum.

Tým, ktorým nevadí mierny hluk odporúčame napríklad KAVIAREŇ

Miesto neustále zdroja kofeínu. Čo viac si priať ? Kaviarne bývajú vždy útulné a ponúkajú pre svojich zákazníkov vysoký komfort. K tomu vôňa kávy, ale i sladkých dobrôt vám pomôže odbúrať stres z písania seminárnej práce a celková atmosféra kaviarne vás nabudí inšpiratívnymi myšlienkami.

 Kaviarne disponujú Wi-fi pripojením, takže problém s internetom mať nebudete. Stačí si zobrať len svoj notebook, objednať kávičku a hor sa do písania. Vyskúšajte, určite si toto miesto zamilujete.

Pre milovníkov prírodných krás tu máme ZÁHRADU alebo PARK

Pobyt na čerstvom vzduchu vám len prospeje. Prísun čerstvého kyslíka rozprúdi krv a a naštartuje mozgové závity tak, aby pracovali na plné obrátky. A k tomu vás možno aj pekne opáli slniečko. Ako sa hovorí - zabijete tak dve muchy jednou ranou. V tomto prípade  odporúčame starú známu klasiku – knihy, pero a papier (ak ešte viete klasicky písať J), keďže na záhrade alebo v parku nechytíte Wi-fi, a taktiež nenájdete zásuvku, kde by ste si dali nabiť váš vyšťavený notebook. Nezabudnite ani na deku a niečo na „zobkanie“.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Neváhaj sa nás spýtať na čokoľvek, sme tu pre teba

info@podklady.sk

© 2016 Topseminarky.sk | Vytvorilo: cta.sk